برند برش لیزر/ 4 شرکت داخلی سازنده برش لیزر و6 مزیت این دستگاه ها

برند برش لیزر/ 4 شرکت داخلی سازنده برش لیزر و6 مزیت این دستگاه ها

برند برش لیزر دستگاه لیزر فلزات را دستگاه برش فلزات هم نامیده میشود. و از نوع تکنولوژی لیزر فایبر برای حکاکی و برش انواع فلزاتی مانند  آلومینیوم، مس، طلا، آهن، چدن، برنج، روی استفاده می شود.

دستگاه های برند برش لیزر

می‌ دانیم امروزه کسب کارها صنعتی هستند . با ورود به تکنولوژی های جدید باید دانست که فلزات در بسیاری از  صنایع استفاده می شود.

مانند : صنعت خودرو سازی، صنعت دکوراسیون داخلی، صنعت کشتی سازی، صنعت هواپیما سازی، قطعه سازی ساخت و ساخت انواع قالب، ساخت انواع سازه های فلزی

در گذشته از روش مکانیکی برای برش و حکاکی انواع مختلف فلزات استفاده کرده که  نیاز به زمان و دقت بیشتری برای برش انواع فلزات در ابعاد مختلف داشت.
از این روش برای طرح هایی که ظریف و در ابعاد کوچک بوده به کار برده نمیشد. اما با مرور زمان و با روی کار آمدن لیزر برای برش و حکاکی انواع فلزات باعث شد. دقت، کیفیت و سرعت در هنگام برش و حکاکی بالا برود و همین موضوع سبب شد که این‌ کسب و کار رونق زیادی پیدا کند.

کاربرد دستگاه برش فلزات

 دستگاه های برش لیزر در صنعت های متفاوتی کاربرد دارد. اهمیت فلز و استفاده فلزات در صنعت های  متفاوت باعث افزایش استفاده از این دستگاه شده است. کاربرد هایی که دستگاه لیزر فلزات دارند. برش و حکاکی انواع فلزات برای استفاده در صنایع مختلف مانند صنعت خودروسازی است. در این صنعت فلزات در سایزها ، ابعاد مختلف، حکاکی و برش داده می‌شود.

از دستگاه لیزر فلزات برای ساخت و طراحی انواع فلزات جهت تولید کردن وسایل تزیینی  و دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

در صنایع خم و برشکاری، ساخت و برش انواع لوله و پروفیل دستگاه برش لیزر کاربرد دارد.

 مزایای دستگاه لیزر فلزات

دستگاه برش لیزر فلزات دارای مزایای بسیاری می باشد مانند:

  • افزایش سرعت برش ، حکاکی فلزات، افزایش دقت برش ، حکاکی انواع فلزات و آلیاژهای فلزی.
  • کاهش حرکت  نیروی انسانی.
  • میزان برق مصرفی بسیار پایین.
  • پایین بودن هزینه تعمیر.
  • نگهداری آسان این دستگاه ها.

قیمت دستگاه های برش لیزری فلزات

با توجه به اینکه قیمت دستگاه ها خصوصاً دستگاه‌ هایی که وارداتی هستند. با توجه به نوسانات ارزی قیمت این دستگاه ها ثابت نیست و متغیر است.  قبل از خرید از قیمت  این دستگاه باید  اطمینان لازم را پیدا کرد.

شرکت های برند برش لیزر

میتوان گفت از برترین صنایع که با ظهور تکنولوژی های نوین دچار تغییر شده صنعت برش و حکاکی است.

در گذشته برای برش ، حکاکی انواع مواد مختلف از  فلزات تا غیر فلزات از راه های  سنتی، مکانیکی و دستی استفاده می کردند که این روش ها  معایب بسیار زیادی داشتند.

از جمله معایب این روش ها عبارتند از سرعت پایین انجام برش و حکاکی، کیفیت پایین انجام برش و حکاکی، تولید آلودگی های بسیار زیاد، تولید ضایعات بسیار زیاد، عدم امکان اجرای طرح های ظریف و نازک روی متریال گوناگون و همچنین محدودیت در متریال که امکان حکاکی و برش آنها وجود داشت.

از جمله برند های بزرگی که با استفاده از تکنولوژی لیزر اقدام به تهیه و تولید انواع دستگاه حکاکی و برش لیزر صنعتی نمودند. می توان به ببرند برش لیزر زیر اشاره نمود:

  • شرکت روتک
  • شرکت نوین تاک لیزر
  • شرکت سیمای شهر
  • شرکت ایران لیزر

در میان برندهای دستگاه برش لیزر ساخت ایران، این شرکت ها از برترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع دستگاه لیزر صنعتی هستند. با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ممکن به مشتریان ارائه می دهند.

امتیاز شما به این برش لیزر ایران فلز برای این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 12 =

پروژه های ماتاثیر قطر برش لیزر در انواع فلزات

تاثیر قطر برش لیزر در انواع فلزات

قطر برش لیزر در انواع فلزات درنوع کار برشلیزر بسیار تاثیر گذار است . برش لیزر فلزات دستگاه لیزر فلزات را دستگاه برش فلزات هم نامیده شده است . از نوع تکنولوژی ...

فرآیند برش لیزری چیست ؟

فرآیند برش لیزری چیست ؟

فرآیند برش لیزری در حال حاضر در شرکت ها و کارخانه های گوناگون از انواع دستگاه های برش لیزری استفاده می شود.این دستگاه در سراسر جهان کاربرد های منحصر به ...

انواع برش لیزری

انواع برش لیزری

انواع برش لیزری یعنی تقویت نور توسط اشعه های لیزر تابش که زمان پیدایش آن در دهه ۶۰ بوده و شکل جدیدی از انرژی به وجود آمده. که  در ساخت ...

دستگاه برش لیزری فلزات

دستگاه برش لیزری فلزات

دستگاه برش لیزر فلزات حضور چشم گیری در صنایع دنیا را ایفا میکند. استفاده از لیزر برای برش دادن متریال های گوناگون باعث شده تا انسان به راحتی بتواند. انواع ...

دستگاه لیزر برش فایبر

دستگاه لیزر برش فایبر

دستگاه برش لیزر فایبر یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر در جهان شناخته شده است. این دستگاه کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع گوناگون داشته و امروزه در کارخانه ...

ارتباط با ما