درباره ایران فلز

پرسنل ایران فلز


http://servin.themento.net/demo2/wp-content/uploads/2020/10/0_.png
درباره ایران فلز

ما که هستیم؟

گروه صنعتی لیزر برش ایران فلز ارائه دهنده صفر تا صد خدمات برش لیزر است. توسعه خدمات برشلیزری  یک گروه تخصصی در زمینه خدمات برش لیزر است.

این مجموعه دارای زیر مجموعه هایی است که بتواند خدمات مورد نیاز صنعتگران پرتلاش کشور را در حوزه برش لیزر ارائه دهد.

با ما در تماس باشید.

                 برای تماس با ما کلیک کنید.

ایران فلز از کجا شروع کرده ؟

مجموعه لیزر برش ایران فلز از سال 1392 فعالیت خود را در حوزه خدمات برش لیزر‌ آغاز کرد. خدمات اولیه ارائه شده ایران فلز از برش و خمکاری شروع شد.

ایرانفلز قدم به قدم و با کسب دانش و تجربه مجموعه خود را از تنها 150 متر مربع , با همکاری سه نفر نیرو به تجربه و جایگاه کنونی رساند. دستگاه اولیه های ما در ابتدا هم تنها یک دستگاه گیوتین و یک دستگاه پرس برک بود.

مسیر ایرانفلز 

سرمایه اولیه ما مانند بسیاری مجموعه های موفق اعتماد جذب شده مشتریان خود است. این مجموعه صنعتی با کسب تجربه و دانش و آموزش حرفه ای نیروی کار در کنار جذب متخصصان این حوزه از نظر فنی روز به روز موفق تر شد. در کنار پیشرفت فنی تزریق سرمایه کسب شده از موفقیت در کار و مجهز کردن روز به روز تجهیزات توانستیم به گستره ی موفقی برسیم. 

هم اکنون گروه صنعتی ایرانفلز

هم اکنون این مجموعه خدمات برش لیزر مفتخر است که مجموعه خود را به مساحت 1000 متر رسانیده است. در بحث تجهیزات نیز 2 دستگاه لیزر, 2 دستگاه خمکاری پرس برک, خط کامل رول به شیت, امکانات و فضای مناسب بارگیری مجهز شده است. 

درباره ارتباط ما و مشتریان

در دنیای امروز رقابت بسیار بالاست. برنده این رقابت کسی است که علاوه بر کسب مشتریان جدید بتواند مشتریان وفادار داشته باشد. ما همواره در تلاشیم که بهترین خدمات را با کمترین قیمت به مشتری خود ارائه دهیم. تا ایشان بتوانند با دریافت خدمات خوش  قیمت تر و با کیفیت در بازار کار خود از رقبای خود پیشروی بگیرند. وقتی مشتریان از خدمات رضایت داشته باشند. مسلما همراه و وفادار ایران فلز خواهند ماند.

 

 
  • مدیریت حرفه ای
  • کادر متخصص و حرفه ای
  • تجهیزات مدرن
  • قیمت مناسب برشلیزر

تیم ما


http://servin.themento.net/demo2/wp-content/uploads/2020/10/0_.png

شما میتوانید اعضای تیم گروه لیزر برش ایرانفلز را مشاهده کنید

ایرانفلزی ها پایان سال401