ایران فلز پیشرو در زمینه خدمات برش لیزر
ایران فلز پیشرو در زمینه خدمات برش لیزر
دانلود نقشه برش لیزر و طرح cnc
دانلود نقشه برش لیزر و طرح cnc
آماده اجرا 100٪ رایگان
خدمات برش لیزر ، خمکاری ، رنگ استاتیک ...
خدمات برش لیزر ، خمکاری ، رنگ استاتیک ...
عید نوروز 1402
عید نوروز 1402
برش لیزر فلزات

برش لیزر فلزات

برش لیزر فرایند نوینی است که در آن توسط اشعه لیزر سریع، دقیق و قدرتمند برشکاری روی سطوح مختلف و با آلیاژهای گوناگون انجام می گردد. نیاز است تا دقت زیادی همراه با تکنولوژی های مدرن به کار گرفته شود. در مجموعه صنعتی ایرانفلز تکنولوژی روز و نیروی کارآمد گرد هم جمع شده اند تا رضایت و همراهی مشتریان گرامی را درکنار خود داشته باشیم.
خم کاری فلزات

خم کاری فلزات

خم کاری یا ورق کاری در صنایع مختلف و ساخت قطعات فلزای از مهمترین مراحل است. با استفاده از این فرآیند ورق صاف فلزهای گوناگون با توجه به کاربرد ها و نیاز صنعت مورد نظر به شکل و فرم های گوناگون تغییر می دهیم. در گروه صنعتی ایران فلز با استفاده از ماشین آلات و قالب های روز دنیا و نیروهای خبره و پرتلاش خمکاری را به بهترین شکل عرضه می داریم و از مدعیان این حرفه ایم.
خدمات رنگ استاتیک

خدمات رنگ استاتیک

رنگ فلزات از مراحل خدماتی پایانی سفارشات در صورت نیاز صنعت گران گرامی میباشد. رنگ الکترو استاتیک یا همان رنگ پودری به دلیل ماندگاری و سازگاری با فلزات پیشنهاد برتر رنگ برای فلزات است. قطعات پس از رنگ آمیزی به کوره برای پخت منتقل میشوند که به این دلیل به این شیوه، رنگ کوره ای نیز گفته میشود.

درباره ایران فلز ( برش لیزر کرج )

برش لیزر ایران فلز

 گروه صنعتی ایران فلز پس از سالها کسب تجربه و دانش در این حوزه در سال 1392 فعالیت خود را آغاز نمود. در زمینه خدمات برشلیزر (خمکاری و برشکاری)  با مکانی با مساحت حدود 150 متر و تنها با یک پرس برک و یک گیوتین و با تنها 3 پرسنل کار خود را شروع به کار کرد.

مسلما در شروع این مسیر با سختی ها و موانع بسیاری از قبیل محدودیت فضای کار- ماشین آلات و پرسنل مجرب روبرو بود. پس شروع به تلاش برای رفع این موانع و بهبود روز افزون خدمات به مشتریان خود نمود. سرمایه خود را افزایش داد. نیروی مجرب وفنی جذب کرد و به جوانان با استعداد آموزش داد. فضای لازم را احداث نمود. و ماشین آلات روز دنیا را اضافه کرد. 

  اکنون مفتخریم

در سطح استان البرز پیشرو در خدمات برشلیزری هستیم. ایران فلز همواره در تلاش برای حفظ کیفیت برتر برش لیزری در کرج ، کمالشهر و سطح استان البرز میباشد. این خدمات در مساحت بیشتر از  1000 متر ارائه می گردد. با به کارگیری 2 دستگاه لیزر، 2 دستگاه پرس برک، 2 دستگاه گیوتین، 1 خط کامل رول به شیت، تجهیزات و فضا لازم جابجایی بار و به کار گماشتن نیروی جوان آموزش دیده این سرزمین پس از 7 سال تلاش پیاپی آماده همکاری و خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور باشیم.

و همواره به تلاش خود در بدست آوردن رضایت و همراهی شما با ارائه بهترین ها هستیم.

دانلود رایگان نقشه برش لیزر

نقشه فنی طراحی و نقشه cncگالری خدمات برش لیزر ایران فلز

چرا استفاده از خدمات برش لیزر ایران فلز ؟

خدمات برش لیزری در شرکت ایران فلز ارائه میشود که این خدمات در صنعت دارای نقش مهمی هستند. از آنجا که تولید نیاز به تجهیزات، هزینه نگهداری نیروهای متخصص و هزاران هزینه دیگر دارد. سپردن کار به متخصصان ارائه دهنده خدمات کاری اقتصادی و سنجیده است و در صنایع مختلف از صنایع پزشکی، ماشین سازی و … کاربرد دارد. از خرید ورق، برش شیت، برش ورق فلزات، خم کاری فلزات، واتر جت، هوابرش، پانچ، رنگ الکترو استاتیک، آبکاری، جوشکاری و … از خدماتی است که پیرامون برشکاری ارائه میشود.

برش لیزر

این تکنولوژی توسط دستگاه cnc برش طرح ها و نقشه های مختلف را روی فلزاتی با آلیاژهای متفاوت و با ضخامت های گوناگون اجرا می نماید. این روش برش فلزات به علت برشکاری تمیز همراه با دقت و قدرت بالا گزینه عالی برای برشکاری فلزات محسوب میگردد.

برش لیزری در عین جوانی صنعتی بسیار پرکاربرد و رو به پیشرفت است. در عین حال که برخی بر این باورند که این فناوری رو به تکامل دارد. 

برش سی ان سی ورق آهن
خمکاری قطعات سنگین فلزی

خم کاری

خم کاری فلزات از دیگر خدمات برش لیزر است که دارای اهمیت بسیاری در این حوزه می باشد. ورق های فلز بعد از برشکاری توسط اشعه لیزر در طرح های مورد نیاز در صورت احتیاج به خم خوردگی و زاویه گرفتن به قسمت خم کاری آورده میشوند. و با استفاده از دستگاه های خم cnc و قالب های متفاوت به زوایه ها و در حالت های مختلف در آورده میشود.

خدمات برش لیزر

خدمات لیزر برش از صفر تا صد از خرید ورق فلزات ، برشلیزر فلزات ، خم کاری فلزات ، رنگ پودری، آبکاری و مونتاژ جعبه های فلزی

گروه صنعتی ایران فلز

ایران فلز برش فلزات، خمکاری، رنگ الکترواستاتیک، ساخت جعبه های فلزی و ... را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می دهد. برش سی ان سی دارای مزایای فراونی است. و گزینه پیشنهادی در اکثر موارد برای فلزات است. برشلیزر دارای مزایای بسیاری است که دقت بالا، هزینه نسبت پایین، کیفیت و قدرت برش از مهمترین آنهاست.
برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید
سوالات پرتکرار برش لیزر

سوالات متداول برش لیزر

این یک روش برشکاری است که با استفاده از این تکنولوژی ماده های اولیه از جنس فلز و غیرفلز در ضخامت گوناگون مورد برش قرار میگیرد. برشکاری در این روش توسط اشعه لیزر انجام میشود. هنگامی که به قطعه کار برخورد می کند، با برخورد اشعه با ماده گرما شکل میگیرد. این حرارت باعث مذاب شدن محل برخورد میشود. و باعث برش قطعه میشود. برای مطالعه بیشتر در  حوزه  برشلیزر کلیک کنید.

هر خدمتی که پیرامون برش قطعات است از ۰ تا صد شامل خدمات برش لیزری محسوب میشود. از خرید ورق فلزات تا برش ، خمکاری ، ساخت باکس های فلزی ، رنگ فلزات ( رنگ استاتیک) ،جوشکاری ، آبکاری و…

خدمات برشلیزری ایران فلز بنر
برترین کیفیت و ارائه نقشه های فنی برش لیزر
راه کاهش هزینه برش لیزر
راه کارهای کاهش هزینه برش لیزری

خدمات برش لیزر ایران فلز

از فناوری های نوین و جوان است. این فناوری به شدت روی پیشرفت دارد. برش لیزری قطعات فلزی نقشی چشم گیر در صنایع مختلف دارد. ایران فلز هم اکنون خدمات را از برش cnc تا خمکاری, ساخت باکس فلزی, رنگ کوره ای و…. به شما گرامیان عرضه میدارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالب و مقالات سایت و برای استفاده از طرح و نقشه های دقیق و کاملا رایگان از سایت لیزر برش ایران فلز دیدن نمایید.